Compagnon

"Ik wilde een werkgever die echt oog heeft voor mijn persoonlijke ontwikkeling. Bij Compagnon vond ik precies dat. "

− Kiki Cheung, HR-project professional Overheid
Kiki vertelt meer over haar werk als project professional binnen de overheid via Compagnon.
Header Banner Image

Wat doe je als HR-project professional Overheid bij Compagnon?

Sinds oktober 2024 ben ik als HR-project professional actief binnen het overheidsteam van Compagnon. In deze rol werk ik aan uiteenlopende HR-vraagstukken bij verschillende opdrachtgevers binnen de publieke sector. Elk project is anders en juist die afwisseling maakt het zo interessant.

 

Door mijn eerdere werkervaring bij de Belastingdienst was ik al goed bekend met de dynamiek binnen overheidsorganisaties. Mijn eerste opdracht bij de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) sloot hier mooi op aan. De werkzaamheden waren deels vergelijkbaar met wat ik al kende, maar wat me positief verraste: bij de IND kreeg ik veel meer ruimte om zelf richting te geven aan mijn werk. Ik kon mijn expertise volledig inzetten en uitbreiden.

 

Wat gaf voor jou de doorslag om bij Compagnon te solliciteren?

Met mijn brede ervaring, van start-ups tot multinationals en de overheid, kan ik veel kanten op. Maar ik was op zoek naar meer dan alleen een volgende functie. Ik wilde werkgever die echt oog heeft voor jouw persoonlijke ontwikkeling.

 

Bij Compagnon vond ik precies dat. Loopbaancoaching is hier geen extraatje, maar een onderdeel van de manier van werken. Er wordt echt gekeken naar waar je naartoe wil groeien en hoe je daar komt. Die begeleiding, in combinatie met de verschillende uitdagende opdrachten, gaf voor mij de doorslag.

 

Wat heeft jou positief verrast sinds je hier werkt?

Wat mij direct opviel, is dat ik bij Compagnon niet alleen word gezien als professional maar ook als mens. Ik heb een sterk verantwoordelijkheidsgevoel en denk graag mee met het grotere geheel. Het is fijn dat mijn consultant dit goed ziet en mij helpt om daarin de balans te bewaren. Ze nodigt me uit stil te staan bij mijn eigen ontwikkeling en behoeften. Die persoonlijke benadering maakt dat ik mij echt gewaardeerd voel.

 

Hoe heb jij het Compagnon College ervaren?

Het Compagnon College is een waardevolle aanvulling op mijn werk. Er worden actuele HR-thema’s behandeld, waardoor je nieuwe kennis en vaardigheden opdoet. Als HR-professional is het erg belangrijk om op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in het vakgebied, en het Compagnon College biedt deze informatie.

 

Waar krijg jij energie van in je werk?

Ik houd van afwisseling en uitdaging. Bij Compagnon krijg ik de ruimte om verschillende opdrachten en rollen te vervullen. Zo blijf ik leren, mezelf ontwikkelen en nieuwe perspectieven ontdekken binnen het HR-vak. Die dynamiek geeft me energie en zorgt ervoor dat ik hier met veel plezier werk.

Heb je nog vragen?

We zijn je graag van dienst

Esmee Ronner-03
Neem contact op met Esmee Ronner, teamlead recruitment